Szukajcie, a znajdziecie. A przy okazji się spóźnisz i szlag Cię trafi.

Jeśli kiedykolwiek masz wrażenie, że straciłaś głowę, bądź pewna, że to dzieci Ci ją zabrały! Nigdy nie byłam roztrzepana, właściwie oprócz paszportu, który prawdopodobnie wyrzuciłam do śmieci w Nowym Jorku (wiem, wiem, to temat na inny post), nigdy nic nie zgubiłam. Ale odkąd jestem matką i robię codziennie sto tysięcy rzeczy na raz, większości z nich nigdy nie mogąc skończyć, przy ciągłym akompaniamencie „mamo, mamo, mamo”, zdarza mi się notorycznie zgubić coś, bez czego żyć za bardzo się nie da, po czym rzucić się w gorączkowe poszukiwania z miną jak na zdjęciu. Zdarzało mi już szukać kluczyków, aby potem odnaleźć je w koszu na pranie, które w pośpiechu składałam, bo przed wyjściem z domu miałam wrażenie, że będzie padać. Nie muszę chyba dodawać, że wyjść musiałam natychmiast. Szukanie telefonu to prawie jak moje hobby. Zdarzało mi się znaleźć telefon w lodówce, gdzie upchnęłam go razem z zakupami. Oczywiście znalazł się przypadkowo, po kilku godzinach szukania i nerwów. 

Brzmi znajomo? To zapraszam do lektury. Kilka miesięcy temu dostałam do przetestowania lokalizator notiOne https://notione.com/  i problemy z szukaniem kluczyków i telefonu się skończyły!

Co to jest notiOne? notiOne to niewielki lokalizator Bluetooth, który w połączeniu z darmową aplikacją ułatwia odnajdywanie tego, do czego został przymocowany. Lokalizuje zgubę nie tylko w pobliżu telefonu, ale nawet na drugim końcu Polski. W każdej chwili możesz sprawdzić na mapie, gdzie jest to, czego szukasz.

Breloczek notiOne posiada całą masę praktycznych zastosowań. Z jego pomocą znajdziesz:

– klucze – nie tylko w lodówce czy koszu na pranie, ale i na drugim końcu miasta, w tramwaju czy w bagażniku samochodu, notiOne odnajdzie Twoje klucze z ogromną dokładnością

– własny telefon – lokalizator notiOne wyposażony jest w sygnał dźwiękowy oraz diodę. Jeśli naciśniesz urządzenie, pomoże Ci zlokalizować telefon (nawet jeśli będzie wyciszony chłodził się w lodówce)

– dziecko – przymocowany do kurtki, lub plecaka dziecka pozwala sprawdzić na mapie, gdzie jest Twoje dziecko (gdy bawi się pod blokiem, albo samo idzie do szkoły) albo jego zagubiony plecak, a w nim telefon, fajnie widać to na filmie:

– psa – przymocowany do obroży, notiOne pomoże Ci sprawdzić w darmowej aplikacji, gdzie jest Twój pies i zwiększy szanse na odnalezienie pupila nawet wtedy, gdy ten oddali się na drugi koniec miasta. Urządzenie jest lekkie, wygodne i odporne na warunki atmosferyczne.

– rower – notiOne zlokalizuje skradziony rower nawet na drugim końcu Polski

– samochód przed kradzieżą.

Jak to działa?

Lokalizator notiOne pomaga odnaleźć to, czego szukasz, zarówno w pobliżu, jak i z dalekiej odległości. Informację o lokalizacji zguby łatwo sprawdzisz na ekranie swojego telefonu.
Dane wyświetlają się w aplikacji notiOne za pomocą znacznika na mapie i adresu. Już ponad 1 milion telefonów w Polsce odbiera sygnał z notiOne i przekazuje go na telefon właściciela.
Dzięki temu możesz namierzyć zgubę nawet z bardzo dużych odległości.

Jakie ma zalety?

BEZPIECZEŃSTWO

Niewielki lokalizator notiOne wraz z dedykowaną aplikacją, zwiększa bezpieczeństwo dzieci i osób starszych, zabezpiecza psy, koty przed zaginięciem oraz cenne przedmioty, takie jak klucze, portfel, rower przed zgubieniem lub kradzieżą.

ZASIĘG

System notiOne korzysta z sieci popularnych polskich aplikacji, dzięki czemu pomaga w odnalezieniu na przykład kluczy, roweru lub dziecka, nie tylko w pobliżu, ale również na drugim końcu Polski.

BATERIA

Wymienna bateria w lokalizatorze notiOne działa wiele miesięcy. Informację o stanie baterii znajdziesz w aplikacji notiOne po kliknięciu ikonki “i”.

ODPORNOŚĆ

Materiały, z których wykonany jest notiOne są trwałe i odporne na warunki atmosferyczne, takie jak woda, piasek czy kurz.

UNIWERSALNOŚĆ

Ze względu na niewielki rozmiar, lekką wagę i praktyczne mocowanie, lokalizator może być używany m.in. do zabezpieczenia dzieci, starszych osób, psów, kotów, a także kluczy, portfela, telefonu, portfela, walizki, motocykla, laptopa, torebki, roweru i innych cennych przedmiotów.

 Aktualnie można kupić albo breloczek, albo opaskę na rękę dla dziecka lub osoby starszej. Za pomocą jednej aplikacji można kontrolować wiele urządzeń. https://notione.com/sklep

UWAGA!! Specjalnie dla moich czytelników wpisując kod notiDaga (taka gra słów, kto wie, ten wie!) do końca kwietnia dostaniecie zniżkę aż 20 zł na zakup lokalizatora notiOne play (regularna cena to 99 zł, z rabatem 79 zł). Kupisz tutaj: https://notione.com/sklep/lokalizator-uniwersalny-brelok-play

Jak dla mnie urządzenie jest doskonałe. Mam niemałego bzika na punkcie bezpieczeństwa, a zgubione klucze, czy telefon doprowadzają mnie do wściekłości (piękna foteczka, prawda? :). To świetny, niedrogi i funkcjonalny gadżet i rozwiązuje problem wiecznego szukania, jeśli akurat masz z tym problem. Już nie mówię o opcji lokalizacji dziecka, psa czy kota.

  • Post powstał przy współpracy z firmą notiOne.
  • Na równowagę, którą zabrały dzieci, notiOne nie pomoże. Byle do 20! 😉

Nieźle się napracowałam, żeby napisać dla Ciebie ten post, uff. Teraz czas na Ciebie, razem tworzymy to miejsce. Będzie mi miło, jeśli pozostaniemy w kontakcie. Jest kilka opcji:

  • Jeśli ten tekst trafia do Ciebie – podziel się nim ze znajomym.
  • Zostaw proszę komentarz. Dla Ciebie to moment, a dla mnie istotna wskazówka.
  • Polub mój fanpage na Facebooku, dzięki temu będziesz na bieżąco.
  • Zapisz się do Newslettera. Dzięki temu prosto na swoją skrzynkę dostaniesz info o nowościach i będziesz zawsze na bieżąco.
  • Możesz śledzić mnie na Instagramie, gdzie oprócz fotek moich dzieciaków znajdziesz całą masę zdjęć żarcia i plaży.