Matka Roku.

Matka Roku, czyli święta wojna matek. Która lepsza? Ta, która rodziła naturalnie, karmiła, aż poszło do szkoły, pozwala spać ze sobą w łóżku, żywi tylko ekologicznymi przecierami, czy ta, która postuluje, że życie po dzieciach się nie zmieniło i pakuje się na samotny trekking szlakiem Inków po Peru?

Im dłużej siedzisz zakopana w pieluchach, tym szybciej dochodzisz do wniosku, że żadna matka nie jest ani lepsza, ani gorsza. Każda matka jest najlepsza, dla swojego dziecka oczywiście. I nieistotne, jak bardzo jej zachowanie odbiega od ogólnie przyjętej opinii, robi dla swojego dziecka najlepiej, jak potrafi i na ile pozwala jej sytuacja.

Nie potrafisz dogonić niedoścignionych ideałów idealnych matek?

Męczą Cię wyrzuty sumienia?

Ciągle Ci się wydaje, że nigdy nie zostaniesz matką roku?

Bzdura!

Jesteś matką roku! (Bo kto Ci zabroni?)

Jesteś najlepszą matką dla swojego dziecka, nawet w te dni, kiedy kawę zaparzoną o 6 rano pijesz o 17, kiedy już od rana wydaje Ci się, że to był baaaardzo długi dzień, kiedy na obiad zamawiasz pizzę, nie masz nieograniczonych pokładów cierpliwości, nie wiesz co to ekologiczne kooperatywy, a bunt dwulatka trwa w Twoim domu już trzeci rok!

I właśnie dla Ciebie stworzyłam nowy produkt, który chciałabym, abyś nosiła z dumą i dystansem do tej świętej wojny, która wszystkie nas niszczy i męczy. Wykonujesz najtrudniejszą robotę na świecie. Brawo Ty!

Koszulka Matka Roku, to wyjątkowa koszulka dla wszystkich matek, które nie dały się zwariować i czują, że są wystarczająco dobre. Codziennie.

Unikatowa, kobieca koszulka z naszytą prawdziwą szarfą (jak na konkursach miss) i napisem „MATKA ROKU”, dostępna w pięciu rozmiarach i dwóch wersjach kolorystycznych. Przekazuję Ci do rąk koszulkę dla matek z jajami. Na te dni, kiedy jesteś wyjątkowo ogarnięta i na te, kiedy w przychodni nie potrafiłaś sobie przypomnieć daty urodzenia pierworodnego, a do kawy, którą robiłaś z jednym okiem jeszcze zamkniętym, dosypałaś przypadkowo soli. Koszulkę kupisz https://calareszta.pl/sklep/.

Nie musisz już czekać, aż ktoś pochwali Twoje wysiłki i poklepie po plecach (możesz się nigdy nie doczekać) – możesz sama podarować sobie tytuł Matki Roku. Innym nie pozostanie nic innego jak tylko przyznać Ci rację. 

Zakończ ten rok zaszczytnym tytułem, a w kolejny wejdź z przytupem. Koszulka będzie idealnym prezentem nie tylko dla siebie, ale i dla znajomych mam, przyjaciółek, sióstr, koleżanek z pracy, które codziennie wykonują bez żadnej nagrody i awansu najtrudniejszą pracę na świecie. A czy Twoja mama nie byłaby wzruszona znajdując pod choinką taką koszulkę?

 

 • W okresie przedsprzedaży (do końca listopada 2018) płacisz tylko za koszulkę, dostawę masz za darmo (na terenie Polski). Jest to też idealny moment, aby do koszulki zamówić zestaw planer i notes – zapłacisz tylko za produkty, przesyłkę masz za darmo. Oba moje produkty są znakomitymi prezentami.

 

 • Koszulek puszczam w świat tylko 1000 sztuk, nie zwlekaj z zakupem.

 

 • Koszulki dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych – biała z szarfą w kolorze milenijnego różu i czarna z białą szarfą. Wszystkie techniczne szczegóły dotyczące materiału i wykonania znajdziesz w sklepie  https://calareszta.pl/sklep/.

 

 • Koszulki dostępne są w pięciu najbardziej popularnych rozmiarach – XS, S, M, L, XL. Jeśli potrzebujesz koszulkę w innym rozmiarze – napisz do mnie dagmara@calareszta.pl, postaram się wykonać dla Ciebie indywidualny projekt. 

 

 • Koszulki wysyłam kurierem do Polski. Jeśli mieszkasz w Europie, za wysyłkę zapłacisz 50 zł. Jeśli mieszkasz poza EU, skontaktuj się ze sklepem sklep@calareszta.pl, w celu indywidualnej wyceny. (W moich koszulkach paraduję po Australii – zapoznałam już w taki sposób kilka bardzo fajnych Polek, może też będziesz miała takie szczęście).

 

 • Koszulka jest unikatowym projektem, szyta na zamówienie, 100% bawełny, taliowana, z moją imienną metką. Wyprana wielokrotnie, pogniła trochę w pralce, po spotkaniu z gorącym żelazkiem. Będzie Pani zadowolona.

 

 • Jeśli masz jakiekolwiek pytania – napisz.

Pamiętaj – jesteś MATKĄ ROKU.

A jeśli w to nie wierzysz, kup koszulkę i zerknij w lustro. 😉

Cium, matka. Byle do 20. 

Koszulkę kupisz w moim sklepie – https://calareszta.pl/sklep/. 

 

Nieźle się napracowałam, żeby napisać dla Ciebie ten post, uff. Teraz czas na Ciebie, razem tworzymy to miejsce. Będzie mi miło, jeśli pozostaniemy w kontakcie. Jest kilka opcji:

 • Jeśli ten tekst trafia do Ciebie – podziel się nim ze znajomym.
 • Zostaw proszę komentarz. Dla Ciebie to moment, a dla mnie istotna wskazówka.
 • Nie masz na nic czasu, w szczególności dla siebie? Kup moje autorskie produkty, które pomogą w ogarnianiu rzeczywistości. Stworzone przez matkę trojaczków – to działa! SKLEP.
 • Polub mój fanpage na Facebooku, dzięki temu będziesz na bieżąco.
 • Zapisz się do Newslettera. Dzięki temu prosto na swoją skrzynkę dostaniesz info o nowościach i będziesz zawsze na bieżąco.
 • Możesz śledzić mnie na Instagramie, gdzie oprócz fotek moich dzieciaków znajdziesz całą masę zdjęć żarcia i plaży.

 

Buying and selling domains by experts | Hire a broker today! | Sedo

Brokerage Service

Our professionals buy or sell domains on your behalf.

Whether we're buying your ideal domain or selling your premium domains for the best prices, our experienced team of brokers is there for you – dedicated, trustworthy and discrete.

Hire a broker today

For Buyers
Brokerage Service

We acquire your perfect domain

Are you not able to find your desired domain on our marketplace? Or would you simply like to save the time and hassle by having our brokers negotiate for you? Our experts will contact the owner on your behalf and handle all of the necessary negotiations.

Just let us know which domain you are interested in and entrust our brokers with the negotiations. We will assign you a personal domain broker who will initiate negotiations with the owner on your behalf. You as the customer remain discreetly in the background. Guaranteed!
 

 • Domains à la Carte: our experts will acquire your domain,
  even if it isn't for sale at Sedo
 • Individual support: your personal domain broker will advise and consult with you before initiating and solidifying negotiations with the owner on your behalf
 • Guaranteed discretion: customers remain anonymous during negotiations
 • Free Transfer Services included
For Sellers
Domain Marketing

Highest prices for premium domains

Are you the owner of a high-quality domain? Our experts will help you to approach the right buyers – and obtain the best possible selling price for your domain.

Since 1999, our domain brokerage team has completed some of the most chart topping and expensive sales in the industry: Sex.com for 13 m $, dudu.com for 1 m $, kaffee.de for 100 000 €, and many many more. We will assign you a personal domain broker who will initiate negotiations with potential buyers on your behalf. Customers always remain confidential. Guaranteed!
 

 • No upfront costs – You will  only be charged if your domain is sold
 • Guaranteed discretion: Customers remain anonymous during the negotiations
 • Free Transfer Services included
   

Get the domain you really want!

Sell your Top Domain through our brokers

Our Minimum Requirement for Domain Marketing

Your domain consists of no more than two descriptive words.

You agree to an exclusive marketing agreement.

You notify us of any ongoing correspondence and offers already received from interested parties.

Domains with spelling and typographic errors will not be accepted.

You provide us with traffic statistics for the past 12 months.

Premium Domains from our Brokers

A premium domain can help your business establish a strong brand, attract more traffic, and improve your search engine rankings, while potentially reducing your advertising spend. Unlock the power of a premium domain and elevate your brand today.

 

Get your premium domain now

What Sedo can do for you

Domain Appraisal

Our experts will create an individual appraisal of your domain's value.

Domain Promotion

Increased exposure and sales through more than 650 Sedo partners worldwide.

Domain Transfer

Secure transfer transactions even when agreements are reached outside of our marketplace.

Domain Parking

Parked domains receive twice as many bids as unparked domains