Świetny pomysł na Święta. Plus KONKURS!

Mam dla Was świetny pomysł na Święta. Alternatywę do zdjęć.

Niestety z moją trójką, dobrego rodzinnego zdjęcia nie da się zrobić. Albo brakuje humoru, albo ktoś ma zamknięte oczy, albo wywalony jęzor, albo akurat koniecznie coś musi powiedzieć i na zdjęciu jest bokiem. Portret rozwiązuje tą sprawę. Cała piątka ma pojedynczo całkiem ładne zdjęcia, co można wykorzystać do wyczarowania pięknego świątecznego wspomnienia na wiele lat.

Paulina, która od czasu do czasu ozdabia moje posty ilustracjami, stworzyła, specjalnie dla czytelników bloga, pomysł świątecznej kartki. Kartka to ilustracja Twojej rodziny.

Jak to działa?

 • Wysyłasz zdjęcia osób, które chcesz zobaczyć na kartce, może być też zdjęcie ukochanego futrzaka, ulubionych zabawek dzieci (na zdjęciu musi być twarz każdej osoby i mniej więcej sylwetki).  

 

 • Paulina pracuje nad szkicem, przesyła projekt do zatwierdzenia, a potem gotową kartkę.

 

 • Plik jest gotowy do druku, może być w postaci kartki lub portretu do oprawienia w ramki. Kartki mogą być w formacie PDF i JPG w wymaganym rozmiarze, albo standardowej kartki, albo trochę większym. Paulina zawsze chętnie doradzi wybór papieru i pomoże dobrać wszelkie ustawienia. Czas realizacji maksymalnie do 2 tygodni.

 

 • Drukujesz na czym chcesz, ile chcesz, oprawiasz w ramki, rozdajesz rodzinie, wysyłasz znajomym, zmieniasz profilowe na fejsie  i cieszysz się, że masz taką piękną pamiątkę.

Nasza karka podbija serca rodziny, to naprawdę świetny pomysł na Święta. Szczególnie krótkie spodenki męża. Wiąże się to z anegdotką. Pierwsza gwiazdka Stewarta w Polsce. Pada śnieg, który mój mąż widział wcześniej tylko raz w życiu. Wyleciał z domu, jak stał. 25 letni chłop w szortach i klapkach przy -10 stopniowym mrozie, podziwia śnieżki (Wow! Każda jest inna! WOW!), po czym niewiele myśląc, wpada do blokowego sklepiku po bułki na śniadanie. Pani schodzi na zawał, a potem woła wszystkich w sklepie, żeby sobie popatrzyli na kolesia (jak widzicie nasz cyrk zaczął się na długo przed trojaczkami). Do teraz (14 lat później) jest to nasza miło wspominana anegdotka świąteczna. Nie mogło jej zbraknąć na tej kartce. Z tą ilustracją macie takie opcje – może się na niej znaleźć Wasz ulubiony gadżet, strój, historyjka, która coś miłego przypomina.

Nasza ilustracja zdobi też kubek, do którego jest kolejka. Dzieciaki bardzo lubią z niego pić i codziennie odnajdują nowe szczegóły.

Dla czytelników bloga koszt projektu to 70 zł (naprawdę świetna cena za personalizowaną pracę) za rodzinkę 4 osoby plus zwierzak, 10 zł za każdą dodatkową osobę. Przedpłata na konto lub przez paypal. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu z Pauliną przez jej konto na FB.

∗∗∗UWAGA! KONKURS!∗∗∗

Mam dla Was wyjątkowy konkurs. Do wygrania kubek lub projekt kartki.

Zasady konkursu:

 1. Konkurs trwa na Facebooku i jest dla fanów calareszta i smallfaces (przez fanów uważa się osoby, które polubiły oba profile).
 2. Aby wziąć udział w konkursie, udostępnij post na swojej tablicy. Będzie nam miło, jeśli zaprosisz znajomych do zabawy.
 3. W komentarzu napisz, kto będzie na Twojej kartce (krótko opisz swoją wesołą rodzinkę).
 4. Konkurs trwa od 10 do 14 listopada. 15 listopada ogłosimy wyniki. Będzie trzech zwycięzców.

Powodzenia!

Tak wygląda projekt:

beznazwy

A oto co możesz z nim zrobić:

pb046959 pb046963 pb046965 pb046970

Do dzieła! Chętnie rozdam kilka miłych pamiątek.

Nieźle się napracowałam, żeby napisać dla Ciebie ten post, uff. Teraz czas na Ciebie, razem tworzymy to miejsce. Będzie mi miło, jeśli pozostaniemy w kontakcie. Jest kilka opcji:i

  • Zostaw proszę komentarz. Dla Ciebie to moment, a dla mnie istotna wskazówka.
  • Polub mój fanpage na Facebooku, dzięki temu będziesz na bieżąco.
  • Jeśli ten tekst trafia do Ciebie – podziel się nim ze znajomym.
  • Możesz śledzić mnie na Instagramie, gdzie oprócz fotek moich dzieciaków znajdziesz całą masę zdjęć żarcia i butów!