Najgorsze? Nam się to nigdy nie przydarzy.

Mogę napisać, że zdrowia się nie docenia, dopóki się go ma. Mogę napisać, że życie jest piękne, ale od wypadków chroń nas Panie. Mogę napisać, że przecież to najgorsze? Nam? Nam nigdy. Nam się to nigdy nie przydarzy.

Mogę napisać, że rób co chcesz, ale uważaj.

Mogę napisać uważaj, choć przecież wiem doskonale, że zwykle uważasz dopiero po fakcie.

Mogę to wszystko napisać, ale przecież Ty to wiesz. Wiesz też jak bardzo boisz się każdego telefonu ze szkoły swojego dziecka. Ja się boję. Bo kilka już razy ten telefon skończył się wizytą na pogotowiu.

Na pewno wiesz też, że ubezpieczenie Twojego dziecka to zdroworozsądkowa konieczność i pomimo tego, że rok szkolny już się dawno temu rozpoczął, nie jest za późno, aby przemyśleć ten temat.

Czy wiesz, co zawiera się w pakiecie ubezpieczenia, które zostało Ci zaproponowane przez placówkę, do której chodzi Twoje dziecko? Pewnie, jak większość, nie wiesz dokładnie, Ufasz, że szkoła czy przedszkole, podjęły rozsądną decyzję za Ciebie. Niestety, często po fakcie okazuje się, że kiedy już dojdzie do wypadku, wypłaty są absurdalnie niskie, są problemy z wypłatą odszkodowania, które często nie pokrywa nawet pierwszej z wielu wizyt u specjalisty. Jeśli nie wiesz, za co dokładnie zapłaciłeś, zachęcam do przejrzenia warunków ubezpieczenia, które pewnie wykupiłeś w okolicach 1 września.

Często niestety jest tak, że szkoły nie wybierają wcale ofert ubezpieczenia najlepszych dla dzieci, a dla szkoły. Bardzo często wybór ubezpieczyciela nie ma podstaw w pakiecie ubezpieczenia i korzyściach dla ubezpieczonego dziecka, a korzyściach dla szkoły. Ubezpieczenia NNW w szkole mają często bardzo niskie sumy ubezpieczeń, które w przypadku wypadków oznaczają śmieszne kwoty odszkodowań, które mają się nijak do finansowych skutków, które sami będziemy musieli ponieść.

Po raz kolejny polecam NNW Nationale-Nederlanden https://www.nn.pl/ubezpieczenie-dziecka jako alternatywę dla ubezpieczenia szkolnego. Mogę napisać, jak bardzo warto ubezpieczyć dziecko poza zwykłymi ofertami szkolnymi, ale przecież na pewno, doskonale wiesz, że te szkolne ubezpieczenia bardzo często nie obejmują czasu spędzonego poza szkołą. Nie wiesz? To ponownie zachęcam do przejrzenia warunków ubezpieczenia, które pewnie wykupiłeś w okolicach 1 września.

NNW dla dziecka NN może być traktowane jako substytut, bądź uzupełnienie ubezpieczenia szkolnego. Rodzice nadal nie zdają sobie sprawy z tego, iż ubezpieczenie oferowane przez szkoły (podczas zebrania rodziców, etc.) nie jest obowiązkowe. Dodatkowo świadczenia wchodzące w skład polisy szkolnej umożliwiają pokrycie jedynie mikro spektrum wydatków związanych z powrotem dziecka do zdrowia.

Zalety ubezpieczenia NNW Nationale-Nederlanden:

– Ubezpieczenie działa bez przerwy, czyli przez cały rok, 24h na dobę, w szkole i poza nią.

– Wypłacana jest stała suma za samo zdarzenie, bez wyliczeń uszczerbków na zdrowiu. W praktyce oznacza to, że za KAŻDE zdarzenie objęte ochroną dostaje się ściśle określone pieniądze. Nie ma górnego limitu wypłat – pieniądze są wypłacane niezależnie od liczby wypadków.

– Gdy podczas jednego wypadku dziecko np. złamie rękę i dozna urazu, otrzymasz pieniądze za każde z tych zdarzeń osobno.

– Ubezpieczenie kupisz w kilka minut przez Internet, gdzie możesz zapoznać się z jasnymi i prosto wytłumaczonymi zasadami ubezpieczenia. Jest to szybka, pewna i bezpieczna opcja, a w dodatku rozsądna cenowo, już od 50 zł za rok. . 

– Możesz też zdecydować się na pakiety dodatkowe, które pokryją nawet pomoc korepetytora, rehabilitację, domowe wizyty lekarza, zwrot kosztów nabycia protez, kul, lepszego gipsu, opiekę pielęgniarską, a nawet transport na wizytę kontrolną.  

Więcej informacji na stronie: https://www.nn.pl/ubezpieczenie-dziecka

Świadomie wybierając NNW, możesz mieć pewność, że w razie (odpukać) wypadku, nie dostaniesz śmiesznie niskiej kwoty, która nie pokryje ani jednego z kosztów, które musisz ponieść, aby dziecko po wypadku szybko wróciło do pełnej sprawności.

Musisz przecież mieć pewność, że ubezpieczenie gwarantuje sensowne i realne środki pomocy, jeśli już taki wypadek się wydarzy. I te środki pomogą Twojemu dziecku jak najbardziej komfortowo i w najszybszym możliwym czasie wrócić do zdrowia. Rozsądna cenowo składka, jaką zapłacisz za ubezpieczenie, to minimalna cena za zdrowie naszych dzieci. Warto się ubezpieczyć i spać spokojniej.

Wpis powstał we współpracy z Nationale-Nederlanden

Nieźle się napracowałam, żeby napisać dla Ciebie ten post, uff. Teraz czas na Ciebie, razem tworzymy to miejsce. Będzie mi miło, jeśli pozostaniemy w kontakcie. Jest kilka opcji:

  • Jeśli ten tekst trafia do Ciebie – podziel się nim ze znajomym.
  • Zostaw proszę komentarz. Dla Ciebie to moment, a dla mnie istotna wskazówka.
  • Nie masz na nic czasu, w szczególności dla siebie? Kup moje autorskie produkty, które pomogą w ogarnianiu rzeczywistości. Stworzone przez matkę trojaczków – to działa! SKLEP.
  • Polub mój fanpage na Facebooku, dzięki temu będziesz na bieżąco.
  • Zapisz się do Newslettera. Dzięki temu prosto na swoją skrzynkę dostaniesz info o nowościach i będziesz zawsze na bieżąco.
  • Możesz śledzić mnie na Instagramie, gdzie oprócz fotek moich dzieciaków znajdziesz całą masę zdjęć żarcia i plaży.