Najgorsze? Nam się to nigdy nie przydarzy.

Mogę napisać, że zdrowia się nie docenia, dopóki się go ma. Mogę napisać, że życie jest piękne, ale od wypadków chroń nas Panie. Mogę napisać, że przecież to najgorsze? Nam? Nam nigdy. Nam się to nigdy nie przydarzy.

Mogę napisać, że rób co chcesz, ale uważaj.

Mogę napisać uważaj, choć przecież wiem doskonale, że zwykle uważasz dopiero po fakcie.

Mogę to wszystko napisać, ale przecież Ty to wiesz. Wiesz też jak bardzo boisz się każdego telefonu ze szkoły swojego dziecka. Ja się boję. Bo kilka już razy ten telefon skończył się wizytą na pogotowiu.

Na pewno wiesz też, że ubezpieczenie Twojego dziecka to zdroworozsądkowa konieczność i pomimo tego, że rok szkolny już się dawno temu rozpoczął, nie jest za późno, aby przemyśleć ten temat.

Czy wiesz, co zawiera się w pakiecie ubezpieczenia, które zostało Ci zaproponowane przez placówkę, do której chodzi Twoje dziecko? Pewnie, jak większość, nie wiesz dokładnie, Ufasz, że szkoła czy przedszkole, podjęły rozsądną decyzję za Ciebie. Niestety, często po fakcie okazuje się, że kiedy już dojdzie do wypadku, wypłaty są absurdalnie niskie, są problemy z wypłatą odszkodowania, które często nie pokrywa nawet pierwszej z wielu wizyt u specjalisty. Jeśli nie wiesz, za co dokładnie zapłaciłeś, zachęcam do przejrzenia warunków ubezpieczenia, które pewnie wykupiłeś w okolicach 1 września.

Często niestety jest tak, że szkoły nie wybierają wcale ofert ubezpieczenia najlepszych dla dzieci, a dla szkoły. Bardzo często wybór ubezpieczyciela nie ma podstaw w pakiecie ubezpieczenia i korzyściach dla ubezpieczonego dziecka, a korzyściach dla szkoły. Ubezpieczenia NNW w szkole mają często bardzo niskie sumy ubezpieczeń, które w przypadku wypadków oznaczają śmieszne kwoty odszkodowań, które mają się nijak do finansowych skutków, które sami będziemy musieli ponieść.

Po raz kolejny polecam NNW Nationale-Nederlanden https://www.nn.pl/ubezpieczenie-dziecka jako alternatywę dla ubezpieczenia szkolnego. Mogę napisać, jak bardzo warto ubezpieczyć dziecko poza zwykłymi ofertami szkolnymi, ale przecież na pewno, doskonale wiesz, że te szkolne ubezpieczenia bardzo często nie obejmują czasu spędzonego poza szkołą. Nie wiesz? To ponownie zachęcam do przejrzenia warunków ubezpieczenia, które pewnie wykupiłeś w okolicach 1 września.

NNW dla dziecka NN może być traktowane jako substytut, bądź uzupełnienie ubezpieczenia szkolnego. Rodzice nadal nie zdają sobie sprawy z tego, iż ubezpieczenie oferowane przez szkoły (podczas zebrania rodziców, etc.) nie jest obowiązkowe. Dodatkowo świadczenia wchodzące w skład polisy szkolnej umożliwiają pokrycie jedynie mikro spektrum wydatków związanych z powrotem dziecka do zdrowia.

Zalety ubezpieczenia NNW Nationale-Nederlanden:

– Ubezpieczenie działa bez przerwy, czyli przez cały rok, 24h na dobę, w szkole i poza nią.

– Wypłacana jest stała suma za samo zdarzenie, bez wyliczeń uszczerbków na zdrowiu. W praktyce oznacza to, że za KAŻDE zdarzenie objęte ochroną dostaje się ściśle określone pieniądze. Nie ma górnego limitu wypłat – pieniądze są wypłacane niezależnie od liczby wypadków.

– Gdy podczas jednego wypadku dziecko np. złamie rękę i dozna urazu, otrzymasz pieniądze za każde z tych zdarzeń osobno.

– Ubezpieczenie kupisz w kilka minut przez Internet, gdzie możesz zapoznać się z jasnymi i prosto wytłumaczonymi zasadami ubezpieczenia. Jest to szybka, pewna i bezpieczna opcja, a w dodatku rozsądna cenowo, już od 50 zł za rok. . 

– Możesz też zdecydować się na pakiety dodatkowe, które pokryją nawet pomoc korepetytora, rehabilitację, domowe wizyty lekarza, zwrot kosztów nabycia protez, kul, lepszego gipsu, opiekę pielęgniarską, a nawet transport na wizytę kontrolną.  

Więcej informacji na stronie: https://www.nn.pl/ubezpieczenie-dziecka

Świadomie wybierając NNW, możesz mieć pewność, że w razie (odpukać) wypadku, nie dostaniesz śmiesznie niskiej kwoty, która nie pokryje ani jednego z kosztów, które musisz ponieść, aby dziecko po wypadku szybko wróciło do pełnej sprawności.

Musisz przecież mieć pewność, że ubezpieczenie gwarantuje sensowne i realne środki pomocy, jeśli już taki wypadek się wydarzy. I te środki pomogą Twojemu dziecku jak najbardziej komfortowo i w najszybszym możliwym czasie wrócić do zdrowia. Rozsądna cenowo składka, jaką zapłacisz za ubezpieczenie, to minimalna cena za zdrowie naszych dzieci. Warto się ubezpieczyć i spać spokojniej.

Wpis powstał we współpracy z Nationale-Nederlanden

Nieźle się napracowałam, żeby napisać dla Ciebie ten post, uff. Teraz czas na Ciebie, razem tworzymy to miejsce. Będzie mi miło, jeśli pozostaniemy w kontakcie. Jest kilka opcji:

 • Jeśli ten tekst trafia do Ciebie – podziel się nim ze znajomym.
 • Zostaw proszę komentarz. Dla Ciebie to moment, a dla mnie istotna wskazówka.
 • Nie masz na nic czasu, w szczególności dla siebie? Kup moje autorskie produkty, które pomogą w ogarnianiu rzeczywistości. Stworzone przez matkę trojaczków – to działa! SKLEP.
 • Polub mój fanpage na Facebooku, dzięki temu będziesz na bieżąco.
 • Zapisz się do Newslettera. Dzięki temu prosto na swoją skrzynkę dostaniesz info o nowościach i będziesz zawsze na bieżąco.
 • Możesz śledzić mnie na Instagramie, gdzie oprócz fotek moich dzieciaków znajdziesz całą masę zdjęć żarcia i plaży.
Buying and selling domains by experts | Hire a broker today! | Sedo

Brokerage Service

Our professionals buy or sell domains on your behalf.

Whether we're buying your ideal domain or selling your premium domains for the best prices, our experienced team of brokers is there for you – dedicated, trustworthy and discrete.

Hire a broker today

For Buyers
Brokerage Service

We acquire your perfect domain

Are you not able to find your desired domain on our marketplace? Or would you simply like to save the time and hassle by having our brokers negotiate for you? Our experts will contact the owner on your behalf and handle all of the necessary negotiations.

Just let us know which domain you are interested in and entrust our brokers with the negotiations. We will assign you a personal domain broker who will initiate negotiations with the owner on your behalf. You as the customer remain discreetly in the background. Guaranteed!
 

 • Domains à la Carte: our experts will acquire your domain,
  even if it isn't for sale at Sedo
 • Individual support: your personal domain broker will advise and consult with you before initiating and solidifying negotiations with the owner on your behalf
 • Guaranteed discretion: customers remain anonymous during negotiations
 • Free Transfer Services included
For Sellers
Domain Marketing

Highest prices for premium domains

Are you the owner of a high-quality domain? Our experts will help you to approach the right buyers – and obtain the best possible selling price for your domain.

Since 1999, our domain brokerage team has completed some of the most chart topping and expensive sales in the industry: Sex.com for 13 m $, dudu.com for 1 m $, kaffee.de for 100 000 €, and many many more. We will assign you a personal domain broker who will initiate negotiations with potential buyers on your behalf. Customers always remain confidential. Guaranteed!
 

 • No upfront costs – You will  only be charged if your domain is sold
 • Guaranteed discretion: Customers remain anonymous during the negotiations
 • Free Transfer Services included
   

Get the domain you really want!

Sell your Top Domain through our brokers

Our Minimum Requirement for Domain Marketing

Your domain consists of no more than two descriptive words.

You agree to an exclusive marketing agreement.

You notify us of any ongoing correspondence and offers already received from interested parties.

Domains with spelling and typographic errors will not be accepted.

You provide us with traffic statistics for the past 12 months.

Premium Domains from our Brokers

A premium domain can help your business establish a strong brand, attract more traffic, and improve your search engine rankings, while potentially reducing your advertising spend. Unlock the power of a premium domain and elevate your brand today.

 

Get your premium domain now

What Sedo can do for you

Domain Appraisal

Our experts will create an individual appraisal of your domain's value.

Domain Promotion

Increased exposure and sales through more than 650 Sedo partners worldwide.

Domain Transfer

Secure transfer transactions even when agreements are reached outside of our marketplace.

Domain Parking

Parked domains receive twice as many bids as unparked domains