Kochanie, ja na tych zakupach zaoszczędziłam!

Odkąd zostałam matką, moja lista idealnych prezentów się właściwie nie zmienia.

Nadal marzy mi się trzecia ręka, która robiłaby za mnie wszystko to, na co nie starcza mi czasu. Nadal marzy mi się też tabletka, dzięki której mogłabym jeść wszystko to, na co mam ochotę, a to działałoby na mnie jak jarmuż. Zdrowo, zielono, dietetycznie.

Nadal marzy mi się robot domowy, który ogarniałby pranie (przestańcie mi ciągle polecać suszarkę, mam, ale moja nie składa, nie prasuje i nie sortuje ubrań, czy kupiłam zły model??), gotowanie (przestańcie mi ciągle polecać Thermomix, widziałam na własne oczy – zakupów w sklepie zrobić nie potrafi i garów nie zmywa!), sprzątanie (przestańcie mi ciągle polecać odkurzacze samojezdne, mam, niestety w schody nie umie). Jakby mi ten robocik to gotowanie, sprzątanie i pranie ogarnął, miałabym już z górki.

Nadal marzy mi się dodatkowa godzinka w ciągu doby. Mogłabym wtedy robić wszystko to, co polecają mi specjaliści, czyli jeść 5 warzyw i 2 owoce dziennie, ćwiczyć codziennie przynajmniej 30 minut, czytać książki, medytować, chleb wypiekać, soki przecierać, ogórki kisić, spać 8 godzin ciągiem, uczyć się języków obcych, dziergać dywany i robić własne detergenty.

Nadal marzy mi wiaderko meliski i stalowe nerwy. Nadal marzy mi się jeden kosmetyk na wszystko. Taki, który zniweluje wory pod oczami powstałe w efekcie kilku lat zmęczenia, piersi z kolan podniesie, tyłek zmniejszy o rozmiar przynajmniej, pazury pomaluje, włosy umyje i ułoży w niedbałe fale. Tak, byłoby wspaniale.

Wiadomo jednak, że my matki nie mamy za bardzo co czekać na cud. Cudu nie będzie, a wszystko inne możesz sobie kupić na Bonusway Ja na przykład praktycznie wszystko kupuję on line i uważam to za moją najlepszą sztuczkę. W Krakowie są takie korki, a pod sklepami taki armagedon, że wolę sobie zapodać rodzinkę.pl czy innych Friendsów i zakupy zrobić w domu, w piżamie i z maską na twarzy. Dzięki temu naprawdę kupuję to, co jest mi potrzebne, bo jak potrzebuję krem, to wchodzę na stronę sklepu, w którym kupię krem i kupuję krem. A teraz spróbuj ten sam myk wykonać w drogerii stacjonarnej. Wbijasz do Rossmanna po waciki, wychodzisz z koszykiem za dwie stówki. Prawdziwa historia!

I tutaj właśnie kłania się Bonusway. Czyli platforma, przez którą zrobisz zakupy w wielu popularnych sklepach internetowych i dostaniesz za to kasę. Tak, naprawdę są takie cuda w necie. Nie jakiegoś motylka, naklejkę, pieczątkę i kolejną kartę, która wypcha Ci portfel, nie.

Dostaniesz kasę. Gotówkę. Cash. Mamonę. Polskie złocisze.

I nie ma tutaj żadnego haczyka. Bonusway działa na zasadzie afiliacji – dostaje prowizję od sklepów i dzieli się nią z kupującym. Wszyscy na tym korzystają. Sklep ma więcej klientów, Bonusway ma prowizję, a klient gotówkę. Możesz wypłacić zwrot na konto bankowe, gdy Twoje zebrane bonusy osiągną łączną wartość 40 złotych. Możesz też zaprosić znajomych do zakupów na Bonusway. Każdy zaproszony znajomy otrzymuje 15 zł bonusu za pierwsze zakupy. Gdy tylko znajomy zostanie użytkownikiem, na Twoje konto trafia 15 zł bonusu. Z Bonusway nic nie tracisz.

Na Bonusway zaplanujesz swoje wakacje (korzystałam na przykład rezerwując na booking.com hotele i samochód w Lizbonie i na Sycylii), zrobisz zakupy w Lidlu, w Smyku, na Allegro, na Aliexpress, Zalando Lounge, w Duka, Castoramie i wielu, wielu innych. Lista sklepów jest tutaj: https://www.bonusway.pl/stores jest ich naprawdę bardzo, bardzo dużo.

Ja się już przyzwyczaiłam do tego, że zakupy zaczynam od sprawdzenia, czy dany sklep jest na Bonusway Zainstalowałam sobie też wtyczkę, która mi o tym przypomina.

Robiąc zakupy tylko na Mikołaja i częściowo na Gwiazdkę, można spokojnie urwać dla siebie przyjemną kwotę. Jedyne, co musisz zrobić, to zakupy przez całkowicie bezpłatny serwis Bonusway. To chyba jedyny program lojalnościowy, w którym dostajesz realną gotówkę w podziękowaniu za zakupy. Bonusy są niewielkie, ale zakładając, że nie zmieniasz swoich przyzwyczajeń, a jednak dostajesz za to pieniądze, dla mnie to dobry pomysł na oszczędności, szczególnie przy zbliżającym się intensywnym zakupowo czasie, Black Friday, Cyber Monday, Mikołaju, że o prezentach pod choinkę nie wspomnę.

Nie robiłam żadnych zakupów przez ponad dwa miesiące, bo chcę skorzystać ze zniżek. Dlatego w ten weekend zaopatruję się we wszystkie prezenty, resztę potrzebnych nam rzeczy na zimę, dekoracje na święta i brakujący sprzęt na narty. Wszystko to kupię na Bonusway, w domu, wygodnie, na spokojnie się zastanowię, bez dźwigania siat i stania w kolejce, bez szukania parkingu i tracenia czasu w korkach. Zbiera mi się tam całkiem przyzwoita sumka. Chociaż tyle mojego w tym przedświątecznym szaleństwie zakupowym! Jedyne, co musisz zrobić, aby dostawać premię w postaci gotówki za zakupy w swoich ulubionych sklepach internetowych, to zarejestrować się na Bonusway i przez tę stronę wejść do swojego ulubionego sklepu. Jeśli zrobisz zakupy, naliczy się prowizja. I tyle. To jest naprawdę takie proste. 

Dodatkowo, mam dla Was mały prezent, po zalogowaniu się przez ten link: https://www.bonusway.pl/calareszta dostaniesz ode mnie aż 15 zł już po pierwszych zakupach. Grzech nie skorzystać. Może trzeciej ręki sobie nie upolujesz, ale przecież nowa torebka czy szpileczki również znakomicie poprawiają humor! No i można zupełnie szczerze powiedzieć staremu: kochanie, ale przecież ja na tych zakupach zaoszczędziłam! 

Wpis powstał przy współpracy z Bonusway.

Zdjęcie: Photo by Hanson Lu on Unsplash

  • Jeśli ten tekst trafia do Ciebie – podziel się nim ze znajomym.
  • Zostaw proszę komentarz. Dla Ciebie to moment, a dla mnie istotna wskazówka.
  • Polub mój fanpage na Facebooku, dzięki temu będziesz na bieżąco.
  • Zapisz się do Newslettera. Dzięki temu prosto na swoją skrzynkę dostaniesz info o nowościach i będziesz zawsze na bieżąco.
  • Możesz śledzić mnie na Instagramie, gdzie oprócz fotek moich dzieciaków znajdziesz całą masę zdjęć żarcia i plaży.
Buying and selling domains by experts | Hire a broker today! | Sedo

Brokerage Service

Our professionals buy or sell domains on your behalf.

Whether we're buying your ideal domain or selling your premium domains for the best prices, our experienced team of brokers is there for you – dedicated, trustworthy and discrete.

Hire a broker today

For Buyers
Brokerage Service

We acquire your perfect domain

Are you not able to find your desired domain on our marketplace? Or would you simply like to save the time and hassle by having our brokers negotiate for you? Our experts will contact the owner on your behalf and handle all of the necessary negotiations.

Just let us know which domain you are interested in and entrust our brokers with the negotiations. We will assign you a personal domain broker who will initiate negotiations with the owner on your behalf. You as the customer remain discreetly in the background. Guaranteed!
 

 • Domains à la Carte: our experts will acquire your domain,
  even if it isn't for sale at Sedo
 • Individual support: your personal domain broker will advise and consult with you before initiating and solidifying negotiations with the owner on your behalf
 • Guaranteed discretion: customers remain anonymous during negotiations
 • Free Transfer Services included
For Sellers
Domain Marketing

Highest prices for premium domains

Are you the owner of a high-quality domain? Our experts will help you to approach the right buyers – and obtain the best possible selling price for your domain.

Since 1999, our domain brokerage team has completed some of the most chart topping and expensive sales in the industry: Sex.com for 13 m $, dudu.com for 1 m $, kaffee.de for 100 000 €, and many many more. We will assign you a personal domain broker who will initiate negotiations with potential buyers on your behalf. Customers always remain confidential. Guaranteed!
 

 • No upfront costs – You will  only be charged if your domain is sold
 • Guaranteed discretion: Customers remain anonymous during the negotiations
 • Free Transfer Services included
   

Get the domain you really want!

Sell your Top Domain through our brokers

Our Minimum Requirement for Domain Marketing

Your domain consists of no more than two descriptive words.

You agree to an exclusive marketing agreement.

You notify us of any ongoing correspondence and offers already received from interested parties.

Domains with spelling and typographic errors will not be accepted.

You provide us with traffic statistics for the past 12 months.

Premium Domains from our Brokers

A premium domain can help your business establish a strong brand, attract more traffic, and improve your search engine rankings, while potentially reducing your advertising spend. Unlock the power of a premium domain and elevate your brand today.

 

Get your premium domain now

What Sedo can do for you

Domain Appraisal

Our experts will create an individual appraisal of your domain's value.

Domain Promotion

Increased exposure and sales through more than 650 Sedo partners worldwide.

Domain Transfer

Secure transfer transactions even when agreements are reached outside of our marketplace.

Domain Parking

Parked domains receive twice as many bids as unparked domains