Jak pomaga mi mata do akupresury Pranamat ECO i dlaczego jest to najlepszy prezent dla moich bliskich?

Jak planuję zadbać o siebie i bliskich w nadchodzącym czasie? Od trzech miesięcy sama przed sobą rozliczam się z czasu, który poświęcam sobie. Na moje sprawy, mój czas na regenerację i odpoczynek. Jak zwykle pod koniec roku towarzyszy mi gonitwa myśli, tym bardziej próbuję każdego dnia znaleźć kilka chwil na myślenie o niczym i zatrzymanie się w ciągłym biegu.

Próbuję połączyć kilka odprężających czynności jak maska i masaż w jedno. Zaczęłam leżeć na macie i poduszce Pranamat ECO jakby częściej. Moja historia tym produktem jest dość śmieszna, bo zestaw kupiłam, jak to sprytna żona, niby dla siebie, ale jednak dla męża w prezencie,hihi. Mam, korzystam, ale zdecydowanie za rzadko. A przecież codziennie siedzę długie godziny przed komputerem i powinnam częściej robić coś dla swojego ciała, a nie tylko ciągle oczekiwać cudu. Mata z kolcami jest także używana przez męża i córkę z zaburzeniami SI. Na wszystkich działa inaczej, ale każdemu przynosi ulgę.

Nie będę się rozpisywać o samym zestawie, bo chyba każdy zna Pranamat ECO. Więcej informacji o tym, jak działa mata do akupresury znajdziesz na stronie producenta. W skrócie to mata do akupresury, którą można używać do masażu pleców, dolnej części pleców, karku i głowy, brzucha, dłoni i stóp oraz masażu ujędrniającego skórę. Masaż na macie mnie odpręża, pomaga mi pozbyć się bólu kręgosłupa, no i mega mi się spina z moim planem kilku minut ciszy w głowie!

Jeśli ktoś chciałby porozmawiać z użytkownikami produktu, to istnieje świetna grupa – Pranamat Polska Forum – do której można dołączyć i zadawać pytania. Zrzesza ona prawie 22 tysiące miłośników Pranamat ECO!

Tak naprawdę masaż powinniśmy wykonywać nie tylko po to, aby rozwiązać problem, ale proaktywnie, aby poczuć się lepiej na co dzień. Mnie zestaw pomaga w odprężeniu mięśni, które wcale nie zawsze mnie bolą, a jednak wiem, że są zbite i w końcu dotkliwie poczuję efekty spędzania całego dnia na siedząco, w dziwnej pozycji.

Dlatego też, zawsze w pobiżu znajduje się moja mata do akupresury. Warto jej używać nie tylko wtedy, kiedy coś boli, albo kiedy się nie wysypiamy. To doskonałe narzędzie na poprawę samopoczucia.

No i tak sobie leżę, myślę o niebieskich migdałach, Pranamat ECO robi swoją robotę, dodatkowo jeszcze maskę na twarz położę i wstaję jak nowa. Odprężona psychicznie i fizycznie, zadowolona z zaopiekowania się sobą. Bo to prawda, że jak sami o siebie nie zadbamy, to nikt.

Jak planuję zadbać o siebie i bliskich w nadchodzącym czasie? No tak sobie myślę, że na te nadchodzące Święta,  mogę też zadbać o kogoś bliskiego, darując mu dobre samopoczucie i odrobinę bezcennego spokoju. Nastąpił mój ulubiony czas w roku, wczesny listopad, kiedy można na spokojnie pomyśleć o gwiazdkowych prezentach, jeszcze bez stresu i tykającego zegara. Najbardziej lubię dawać, obmyślać co się komu spodoba, a potem pięknie pakować, obserwować zadowolone reakcje, cieszyć się z wywołanej radości.

Od lat staram się, aby te moje prezenty były i miłe i praktyczne. Nie lubię kurzołapaczy, bubli na jeden tylko raz i wyrzucania pieniędzy. Rozważam kupienie Pranamat ECO na prezent świąteczny nie tylko dla tych, którzy borykają się z bólem, ale i dla tych, którym chcę podarować lepsze samopoczucie i jakość życia. Ciężko sprawić, aby to był nieudany prezent, bo każdy z nas ma plecy i każdy kocha odprężenie! Ale nawet gdyby prezent okazał się niewypałem, w ciągu 30 dni można go zwrócić. Jak planuję zadbać o siebie i bliskich w nadchodzącym czasie? No właśnie z Pranamat ECO, bo ten sposób już raz się u nas sprawdził!

Matę do akupresury okazyjnie można dla siebie lub dla bliskiej osoby kupić z kodem DAGMARA30, który daje 30% na zestawy lub 20% na pojedyncze produkty: https://www.pranamat.pl/dagmara30 To fajna inwestycja w zdrowie i lepsze samopoczucie i przynajmniej chwilę spokoju, bezcenny prezent.

Jeśli są osoby, którym trudno jest podjąć decyzję, warto wejść na stronę z recenzjami (https://pranamat.pl/opinie). Można tam przefiltrować recenzje REALNYCH użytkowników produktu. Wystarczy wybrać daną dolegliwość i ukażą się opinie użytkowników na temat tego, czy Pranamat im pomógł.

Jeśli ktoś chciałby podyskutować z użytkownikam produktu to istnieje także świetna grupa – Pranamat Polska Forum – do której można dołączyć i zadawać pytania: https://www.facebook.com/groups/465888267424353

Poczytajcie też komentarze pod moim postem na FB, pomogą zrozumieć w czym mata do masażu Pranamat ECO jest niezastąpiona! A może są tutaj osoby, które używają Pranamat ECO nie tylko w dolegliwościach bólowych ale właśnie by się odprężyć, rozluźnić mięśnie, poprawić jakość skóry, itd.? A może jest ktoś kto sprezentował już Pranamat ECO bliskiej osobie i może podzielić się wrażeniami w komentarzach?

Udanych zakupów i dużo odprężenia w tym pięknym przedświątecznym czasie!

Wpis powstał we współpracy z marką Pranamat ECO.