Drodzy nauczyciele! Tęskniłam! Jak bardzo tęskniłam!

Drodzy nauczyciele! Tęskniłam! Jak bardzo tęskniłam!

Wiem, że szkoła dzieci nie wychowuje i nie jest po to, aby rodzice mogli w spokoju oddawać się napędzaniu gospodarki. Wiem, wiem.

Ale jako wnuczka dyrektorki szkoły i córka emerytowanej nauczycielki wiem, że nauczyciela to Ty sobie szanuj. Wiadomka, nie wszyscy, jak w każdej grupie zawodowej, się do tego nadają, bo to ciężki zawód jest, mało płatny, wypłata rzeczywiście jest w postaci uśmiechu bąbelków i to w dodatku cudzych.

Kiedy moje dzieci przyniosły ostatnio do domu klasówkę (a na niej oceny z całej skali, bo 6-4-3, a mówią, że takie te dzieci identyczne te trojaczki 😊 ) a na niej pytania, to przyznam sama, że dobrze, że pierwsze złapałam tę kartkę z celującym, bo sama odpowiedzi na wiele pytań miałam lekko mówiąc, mgliste.

Co to jest równonoc, to jeszcze wiedziałam, ale czym się różni przesilenie letnie od przesilenia zimowego, to już musiałam się zastanowić. A kiedy zaczyna się kalendarzowa jesień, no?

Drodzy nauczyciele. Tak bardzo Wam dziękuję, że rozmnażania pantofelka i życia płciowego ameby nie muszę przerabiać z moimi bombelkami. Że czasowników frazowych mogę sobie chwilowo całkiem zapomnieć. Że nie muszę nikogo upominać, że gżegżółka to ortograficzny wrzód na dupie wszystkich dyktand. Że to nie ja muszę dzieciom uświadamiać twierdzenia, które nigdy w życiu nie będą im potrzebne. Do absolutnie niczego. I w końcu, nie ja muszę czytać te wypociny, że zamożni chłopi nigdy nie wychodzili za mąż za biednych, a za siebie, Izabela zupełnie nie nadaje się do interesu, który ma Wokulski, a Dulska uważała, że brudów nie wolno prać w świetle dziennym.

Jak bardzo Was kocham, że mówiąc o Marie Skłodowskiej-Curie potraficie się ugryźć w język i nie informujecie jednak dzieci, że Curie była też pieszczotliwie nazywana „porywaczką mężów”. Jak bardzo tęskniłam za tym, że nienawiść do matematyki przestała prątkować na matkę, która z tabliczki mnożenia odpytuje, a skupia się na pani od majcy, niedobrej i na pewno wrednej. Jak Was kocham za to, że moje dziecko w końcu nauczyło się z zegarka korzystać. Desperackie próby nauczenia tego skomplikowanego procesu w zaciszu domowym dołożyło mi kilku siwych włosów i przekonania, że moje dzieci naukowcami raczej nie będą i to będzie cud, jeśli szkołę w ogóle skończą z takim poziomem wiedzy.

Jak bardzo się cieszę, że przez kilka godzin to Wy musicie słuchać o tym, że Julka śmie oddychać czyimś powietrzem i że Tomuś nie lubi ogóreczka, a Ala zabrała żółtą kredkę i nie chce oddać. Jak bardzo tęskniłam abyście to Wy, choćby przez chwilunię musieli upominać ten kwiat polskiej młodzieży, aby nie mówiła poszłem. I że to w końcu do Was się zwracają milion razy „proszę paaaani”, a nie tylko ciągle to mamo, mamo.

Nie nadaję się do tej roboty i chylę czoła. Że Wam się to nie nudzi, powtarzanie w kółko tego samego, 30 razy tego samego. I z każdą klasą klepanie tych samych rzeczy, regułek i twierdzeń. Toż to zagadka ludzkości.

Bardzo za Wami tęskniłam, aż się dołączę do robienia laurek na Dzień Nauczyciela, w końcu należy Wam się porządna nagroda za te wszystkie trudy!!

Howgh!

Buying and selling domains by experts | Hire a broker today! | Sedo

Brokerage Service

Our professionals buy or sell domains on your behalf.

Whether we're buying your ideal domain or selling your premium domains for the best prices, our experienced team of brokers is there for you – dedicated, trustworthy and discrete.

Hire a broker today

For Buyers
Brokerage Service

We acquire your perfect domain

Are you not able to find your desired domain on our marketplace? Or would you simply like to save the time and hassle by having our brokers negotiate for you? Our experts will contact the owner on your behalf and handle all of the necessary negotiations.

Just let us know which domain you are interested in and entrust our brokers with the negotiations. We will assign you a personal domain broker who will initiate negotiations with the owner on your behalf. You as the customer remain discreetly in the background. Guaranteed!
 

 • Domains à la Carte: our experts will acquire your domain,
  even if it isn't for sale at Sedo
 • Individual support: your personal domain broker will advise and consult with you before initiating and solidifying negotiations with the owner on your behalf
 • Guaranteed discretion: customers remain anonymous during negotiations
 • Free Transfer Services included
For Sellers
Domain Marketing

Highest prices for premium domains

Are you the owner of a high-quality domain? Our experts will help you to approach the right buyers – and obtain the best possible selling price for your domain.

Since 1999, our domain brokerage team has completed some of the most chart topping and expensive sales in the industry: Sex.com for 13 m $, dudu.com for 1 m $, kaffee.de for 100 000 €, and many many more. We will assign you a personal domain broker who will initiate negotiations with potential buyers on your behalf. Customers always remain confidential. Guaranteed!
 

 • No upfront costs – You will  only be charged if your domain is sold
 • Guaranteed discretion: Customers remain anonymous during the negotiations
 • Free Transfer Services included
   

Get the domain you really want!

Sell your Top Domain through our brokers

Our Minimum Requirement for Domain Marketing

Your domain consists of no more than two descriptive words.

You agree to an exclusive marketing agreement.

You notify us of any ongoing correspondence and offers already received from interested parties.

Domains with spelling and typographic errors will not be accepted.

You provide us with traffic statistics for the past 12 months.

Premium Domains from our Brokers

A premium domain can help your business establish a strong brand, attract more traffic, and improve your search engine rankings, while potentially reducing your advertising spend. Unlock the power of a premium domain and elevate your brand today.

 

Get your premium domain now

What Sedo can do for you

Domain Appraisal

Our experts will create an individual appraisal of your domain's value.

Domain Promotion

Increased exposure and sales through more than 650 Sedo partners worldwide.

Domain Transfer

Secure transfer transactions even when agreements are reached outside of our marketplace.

Domain Parking

Parked domains receive twice as many bids as unparked domains