LATO my love.

Kocham lato. Jest mnóstwo powodów, dla których każdy z nas lubi lato, ja też mam kilka swoich.

Odkąd zostałam Mamą kocham lato za to, że mogę bawić się z dzieciakami na zewnątrz. Oglądanie bajek w lecie ograniczamy do absolutnego minimum (czyli do soboty i niedzieli kiedy to dzieci z niezbadanych dotąd przyczyn budzą się o 5 rano). Rower, hulajnoga, huśtawki, trampolina, a wkrótce i rolki. Repertuar się nie kończy. Po takich harcach dzieciaki usypiają w 5 minut, bez marudzenia.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Cieplejszą pogodę lubię też za to, że ubieranie dzieci zajmuje 5 minut. Bielizna plus kiecka, ewentualnie szorty i podkoszulek. Często pozwalam biegać boso. Nie to co w zimie – rajstopy, spodnie, podkoszulek, bluzka, na to sweter, kurtka, czapka, szalik, rękawiczki, kozaki, blee. Mniej ciuchów to też mniej prania i prasowania. Same plusy!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Po długich miesiącach szarówy uwielbiam wiosenno-letnią przyrodę. Soczysta zieleń, kwiaty, zapachy. Bez, konwalie, surfinie, pelargonie, piwonie. Wszędzie jest tak pięknie, świeci słońce, aż chce się żyć.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Owoce. Jestem uzależniona od truskawek, poziomek, czereśni, borówek, rabarbaru i malin. W tym roku po raz pierwszy cieszę się swoimi własnymi, wychodowanymi na ogródku. Jemy je prosto z krzaczka, dzieci mają niesamowitą frajdę, tak samo jak w zeszłym roku miały ją zrywając maliny prosto do buzi. Mnie też bardzo to cieszy, że urósł nam taki mały cud natury, nie wiem w sumie dlaczego sprawia mi to tyle radości.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Skoro były owoce, koniecznie muszą być i warzywa. Sezonowe, najlepsze. Pachnące pomidory, ogórki gruntowe, fasolka szparagowa, szparagi, kabaczki. Nie wiem jak to jest ale to leczo to tak pachnie, że od samego tego zapachu aż się w głowie kręci. Nie zapominam też o ziołach. Moja mięta ma już prawie pół metra, rośnie jak szalona. Będzie jak znalazł do sałatki z kuskusa, koktajli owocowych i mohito.

Obowiązkowym punktem ciepłych tygodni jest dla mnie wizyta na targu. Klimat tego miejsca nastraja mnie pozytywnie.

Grill. Uwielbiam grillować. Wiem, że nie jestem w tym temacie jedynym egzemplarzem, prawda? Kto nie lubi grilla! Długie, nocne rozmowy przy świecach, spotkania ze znajomymi, wspólne biesiadowanie. No i oczywiście pyszna karkówka, oscypki, kaszanka. Mniam.

FullSizeRender

Piknik. Koc, wałówka w koszyku, wylegiwanie pod chmurką i pogoń za piłką. Nie ma chyba nic lepszego na niedzielne, wczesne południe.

Cydr. Dwa lata temu zakochałam się w polskim cydrze. Jest pyszny, tani, lekki i orzeźwiający. Dla mnie to kwintesencja lata.

Lody. Moja wielka miłość, która zaraziłam dzieci. Najbardziej lubię nasze własne mikstury, czyli lody z dodatkiem świeżych owoców, pokruszonych ciasteczek i orzechów. Fajna i pyszna zabawa.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Festyny, koncerty, muzyka na żywo i kino pod gołym niebem. Jako bezdzietna uwielbiałam za to lato. W tym roku jak na razie wybieram się do Oświęcimia na Life Festival, ale myślę też o takich letnich imprezach na które mogłabym po raz pierwszy zabrać dzieci.

Wakacje. Fajnie jest pojechać do ciepłych krajów. Ale jeszcze fajniej nad nasze polskie morze. Jeździmy co rok, choćby na chwilę. Uwielbiam. W tym roku również wybieramy się w tamtym kierunku.

Wycieczki. Całodniowe wypady rozpoczęliśmy już dzisiaj od podkrakowskiej Doliny Będkowskiej, ale na pewno na niej nie poprzestaniemy.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

A Wy? Za co kochacie lato?

Buying and selling domains by experts | Hire a broker today! | Sedo

Brokerage Service

Our professionals buy or sell domains on your behalf.

Whether we're buying your ideal domain or selling your premium domains for the best prices, our experienced team of brokers is there for you – dedicated, trustworthy and discrete.

Hire a broker today

For Buyers
Brokerage Service

We acquire your perfect domain

Are you not able to find your desired domain on our marketplace? Or would you simply like to save the time and hassle by having our brokers negotiate for you? Our experts will contact the owner on your behalf and handle all of the necessary negotiations.

Just let us know which domain you are interested in and entrust our brokers with the negotiations. We will assign you a personal domain broker who will initiate negotiations with the owner on your behalf. You as the customer remain discreetly in the background. Guaranteed!
 

 • Domains à la Carte: our experts will acquire your domain,
  even if it isn't for sale at Sedo
 • Individual support: your personal domain broker will advise and consult with you before initiating and solidifying negotiations with the owner on your behalf
 • Guaranteed discretion: customers remain anonymous during negotiations
 • Free Transfer Services included
For Sellers
Domain Marketing

Highest prices for premium domains

Are you the owner of a high-quality domain? Our experts will help you to approach the right buyers – and obtain the best possible selling price for your domain.

Since 1999, our domain brokerage team has completed some of the most chart topping and expensive sales in the industry: Sex.com for 13 m $, dudu.com for 1 m $, kaffee.de for 100 000 €, and many many more. We will assign you a personal domain broker who will initiate negotiations with potential buyers on your behalf. Customers always remain confidential. Guaranteed!
 

 • No upfront costs – You will  only be charged if your domain is sold
 • Guaranteed discretion: Customers remain anonymous during the negotiations
 • Free Transfer Services included
   

Get the domain you really want!

Sell your Top Domain through our brokers

Our Minimum Requirement for Domain Marketing

Your domain consists of no more than two descriptive words.

You agree to an exclusive marketing agreement.

You notify us of any ongoing correspondence and offers already received from interested parties.

Domains with spelling and typographic errors will not be accepted.

You provide us with traffic statistics for the past 12 months.

Premium Domains from our Brokers

A premium domain can help your business establish a strong brand, attract more traffic, and improve your search engine rankings, while potentially reducing your advertising spend. Unlock the power of a premium domain and elevate your brand today.

 

Get your premium domain now

What Sedo can do for you

Domain Appraisal

Our experts will create an individual appraisal of your domain's value.

Domain Promotion

Increased exposure and sales through more than 650 Sedo partners worldwide.

Domain Transfer

Secure transfer transactions even when agreements are reached outside of our marketplace.

Domain Parking

Parked domains receive twice as many bids as unparked domains