Materac Emma dla Emmy i 100 dni na testy!

W zeszłym roku przeprowadziłam wielkie remonty w pokojach moich dzieciaków, te wpisy cieszyły się ogromnym powodzeniem, wielu z Was inspirowało się naszymi metamorfozami. Nic dziwnego – pokoje wyszły epickie, a moje nastolatki były zachwycone.

https://www.calareszta.pl/pokoj-dzieciecy-z-biurkiem-trzy-rozne-wersje/ – tu możecie o tym poczytać. Nie przejmowaliśmy się wtedy doborem materaców, szczerze – jakieś mieliśmy, było mnóstwo rzeczy, które musieliśmy wybrać, więc materac stał się sprawą drugorzędną. W tym roku Emma dosłownie wpadła do dziury, która powstała w środku starego materaca, więc czas był na coś nowego. I tak na tapecie pojawiła się firma… Emma. Nie muszę chyba dodawać, że testowanie Emmy przez Emmę było absolutnie epickie i rodziło masę żarcików. 

Ale od początku. Materac jest kluczowy, dla każdego. Bo to nie przez kolor pościeli czy kształt nocnej lampki się dobrze wysypiasz, a przez dobry materac. I to w ten element sypialni należy zainwestować czas i pieniądze. Emma to innowacyjny pomysł, bo nie musisz wybierać ani twardości materaca, ani rodzaju materaca. Nie musisz się zastanawiać, czy lepszy będzie materac miękki, piankowy, czy z wkładem z kokosa. Emma to jeden materac. Wielokrotnie nagradzany, 7-strefowy materac zaprojektowany do podparcia całego ciała, tak dobry, że sprawdzi się dla każdego, nie potrzebuje żadnych wariacji, oprócz różnych rozmiarów. Fajnie, prawda? Mnie to zaciekawiło. 

Ale to jeszcze nic. Uwielbiam firmy, które są tak pewne jakości swojego produktu, że pozwalają Ci go przetestować, przez, uwaga, 100 nocy (!) i jeśli nie spełni Twoich oczekiwań, masz gwarancję zwrotu kasy. To jest idealne rozwiązanie dla osób, które w zatłoczonym sklepie nie potrafią w ciągu kilku minut stresującego leżenia, w ubraniu i na przykład kozakach, na plecach, choć zwykle śpią na brzuchu, zadecydować, który materac będzie dla nich lepszy i da spokojny sen. Możliwość przetestowania materaca w domu, na własnych warunkach, przez 3 miesiące, to game changer! U nas było intensywnie testowane, nawet pies się do testów załapał. Ale dzięki temu masz gwarancję, że wybierasz produkt sprawdzony, pasujący do Ciebie. 

Super opcją jest też dostawa. Powiem szczerze, że kopary opadły, kiedy zobaczyłam przed domem niewielkich rozmiarów i lekki karton. Myślałam, że kurier się pomylił, ale nie. Emma to tak zwany materac w pudełku.

Wystarczy wyjąć materac z pudełka, rozwinąć go i usunąć folię ochronną, położyć materac w przestronnym miejscu (na przykład na stelażu łóżka).

W ciągu kilku godzin materac w pełni się rozwinie i będzie gotowy do spania. Dla mnie czad. I jakie super ekonomiczne, kompaktowe, przyjazne dla środowiska rozwiązanie. A, wysyłka jest darmowa, zwroty też! 

Na materac dostajesz 10 lat gwarancji, jest to więc zakup na wiele lat dobrego snu. Emma ma pokrowiec, który można ściągać i wyprać. Szczególnie w przypadku materaca dla żywiołowego nastolatka to super opcja. 

A sam materac? Oczywiście niemiecka precyzja, ulepszone sprężyny kieszeniowe Infinity zaprojektowane z myślą o jak najlepszym nocnym odpoczynku, zwiększony rozmiar, aby zapewnić maksymalny przepływ powietrza – zapewniając ciału idealną temperaturę snu. W połączeniu z wysoko oddychającymi piankami, można cieszyć się snem bez wilgoci, o każdej porze roku. 7-strefowy materac jest wyposażony w piankę Halo Memory, która natychmiast dostosowuje się do kształtu ciała, oferując mocne wsparcie dla pleców, a jednocześnie miękko otulając ramiona i biodra. 

Emma to również materac, który powstał z poszanowaniem dla środowiska. Wysokoemisyjne materiały, takie jak pianka, zostały zastąpione bardziej przyjaznymi dla środowiska materiałami, takimi jak stal, co znacznie zmniejszyło emisję dwutlenku węgla. Emma posiada akredytację Planetly by OneTrust, to produkt ekologiczny. 

Materac jest mięciutki i bardzo przytulny, a jednocześnie wykonany z takich materiałów, że nie czuć nacisku i “zapadania się”. O materacu przeczytasz więcej na stronie: materac Emma.

Na stronie Emma trwa właśnie akcja “wakacyjny relaks”, która daje aż 55% zniżki na materac, dodatkowo z moim kodem

dagmara

dostaniecie extra rabat, o tutaj: materac Emma.

Jeśli więc z nowym rokiem szkolnym chcecie się lepiej wysypiać, lepszej okazji nie będzie! Dobry sen to dla każdego podstawa funkcjonowania, dla dzieci i nastolatków kluczowy dla rozwoju.

Wpis powstał przy współpracy z firmą produkującą materac Emma.