Jeden praktyczny zakup dla przedszkolaka.

Często pytacie o polecenia co warto kupić dla dzieci. Jest kilka takich gadżetów, które są dla mnie podstawą praktycznej szafy przedszkolaka. Jedną z tych rzeczy, w naszym klimacie podstawową, jest dla mnie kamizelka czy inaczej bezrękawnik.

Każdy w naszej rodzinie ma bezrękawnik. Oprócz fajnego wyglądu ma wiele zalet: 

ZAKUP NA LATA. Poprzednie bezrękawniki kupiłam dzieciom w wieku 1.5 roku, miały do lat czterech. Teraz też kupiłam rozmiary na wyrost (trzy do przodu), na kilka sezonów.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

WIELE ZASTOSOWAŃ. Bezrękawnik jest bardzo uniwersalny. Sprawdza się na jesień, z polarem czy grubym swetrem na cieplejszą zimę, na wiosnę, w lecie na chłodniejsze dni (mieliśmy nad morzem na wieczorne spacery brzegiem morza). W zimie idealnie sprawdzi się do samochodu, na zakupy, czy dłuższą podróż. Dla mnie jest to idealne ubranie, kiedy dziecko jest na zewnątrz tylko kilka chwil – na przykład w zimie tyle, co przejść z auta do przedszkola.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
WYGODA I OCHRONA. Bezrękawnik nie krępuje ruchów, a zakrywa i z przodu klatkę piersiową, z tyłu nerki, a kaptur chroni przed wiatrem czy mżawką. Ubieram go dzieciom na rower czy zabawy na placu zabaw, kiedy w kurtce po prostu byłoby im niewygodnie. Sama też zawsze mam w szafie puchowy bezrękawnik – jest dla mnie podstawowym, wygodnym ciuchem na każdy sezon. Chroni mnie przed zimnem, pozwalając jednocześnie na luźny, uniwersalny strój dla zabieganej mamy. Sprawdza się i na zakupach i na placu zabaw. Tata też go uwielbia do biegania za dzieciakami czy do rąbania w zimie drzewa.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

PROSTOTA. Najlepiej kupić kamizelkę z odpinanym kapturem, ze śliskiego materiału, który w przypadku ubrudzenia można łatwo przetrzeć. Dziecko samo umie sobie go założyć, ściągnąć, zapiąć zamek. 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Domi: Bezrękawnik H&M, Koszula H&M, Czapka szara Cool Club, Czapka ze słoniem Kids Muse, Spodnie Zara, Buty Zara.

Poniżej przestawiam Wam ciekawe propozycje z sieciówek na ten sezon (klikając na nazwę sklepu przejdziesz do opisu wybranego bezrękawnika).

DLA DZIEWCZYNKI:
  Untitled design (1)
DLA CHŁOPCA:

Nieźle się napracowałam, żeby napisać dla Ciebie ten post, uff. Teraz czas na Ciebie, razem tworzymy to miejsce. Będzie mi miło, jeśli pozostaniemy w kontakcie. Jest kilka opcji:

  • Zostaw proszę komentarz. Dla Ciebie to moment, a dla mnie istotna wskazówka.
  • Polub mój fanpage na Facebooku, dzięki temu będziesz na bieżąco.
  • Jeśli ten tekst trafia do Ciebie – podziel się nim ze znajomym.
  • Możesz śledzić mnie na Instagramie, gdzie oprócz fotek moich dzieciaków znajdziesz całą masę zdjęć żarcia i butów!