Dam Ci.

Pomyślałam ostatnio o tym, jaki prezent sprawiłby mi najwięcej radości. Co musiałoby się znaleźć po magicznych “Dam Ci”…, żeby mnie uradować. To było w jeden z tych dni, kiedy nie potrafiłam do trzech swoich dzieci zliczyć i o 18 miałam zamiar czytać im już bajkę na dobranoc. I na co mi w taki dzień bukiet tulipanów, czy kolczyki? Do dresu i tak nie pasują!

W takie dni mam ochotę się na chwilkę schować. Ale skutecznie, tak, żeby nie mogło mnie znaleźć żadne “mamo, bo on mi zabrał żółtą kredkę”. A gdyby tak w taki dzień, kiedy nie ma już nawet siły ręką ruszyć, a jeszcze trzeba kąpać, usypiać, a potem pranie robić, ktoś za mnie to zrobił? Wiadomo, najlepszy mąż czasami się domyśla, że nawet wiaderko kawy nie pomoże i matka musi po prostu odsapnąć, bo będą ofiary. A gdyby tak nie czekać, aż się domyśli, nie prosić nawet? Tak, to byłby dla mnie najlepszy prezent. Godzina 19 w sobotę, wszędzie panuje szaleństwo i chaos, a ja mówię – kochanie, teraz Twoja kolej i z książką w ręce odpoczywam, kiedy on kąpie i usypia.

No ale jak to zrobić? No właśnie. Wspólnie z szanownym wymyśliliśmy najlepszy prezent. Ja wiem, że u nas jest trochę ekstremalnie i dawno już nie ma między nami pitu pitu owijania w bawełnę, tylko normalnie kawa na ławę mówimy co i jak. Dlatego ten pomysł jest dla nas trafiony. Patrząc jednak na Wasze komentarze, myślę że i Wam się spodoba. Niektórzy nie lubią Walentynek. Ja lubię. Dobrze jest sobie czasami przypomnieć, że tym, co nas razem trzyma nie jest tylko (do wyboru) wspólny dach, dzieci, konto, kredyt, mamusia, nawet jeśli okazję do tego są kiczowate Walentynki. I na Walentynki właśnie (na przykład, bo może też być na inną okazję lub zupełnie bez, z miłości – haha, akurat) możesz swojej drugiej połówce przygotować niespodziankę. W domu, własnoręcznie i bez żadnych kosztów. A jaka radość! Wyobraź sobie, że otwierasz małe pudełeczko, a tam zamiast czekoladek w serduszka i skarpetek w słonie ze stojącą trąbą są… kupony.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kupony do zrealizowania. I tutaj liczę na Waszą kreatywność. Oczywiście podaję przykłady tego, co u nas zadziała (wymyślaliśmy wspólnie, choć mąż miał silne skojarzenia), co nas najbardziej uwiera lub czego nie lubimy, czy czego chcemy najbardziej. Możecie skopiować nasze pomysły, wykorzystać tylko część, lub stworzyć zupełnie nowe, swoje.

Kupon może być jeden lub kilka. Może mieć warunki (np. ważne tylko w weekend) i datę ważności (np. do wykorzystania w lutym). Kupony mogą być tematyczne – np. romantyczne, związane z dziećmi, czy znienawidzonymi obowiązkami, ale i marzeniami i tęsknotami. Najlepiej bawić się razem, ustalając ramy, ale jeśli najbardziej lubicie niespodzianki, może to być prezent dla jednej osoby. Z kuponami może się wiązać kilka małych, codziennych rzeczy, albo coś większego, np. podaruję Ci wypad we dwoje, albo zorganizuję romantyczny wieczór (nawet w domu się da). Mogą to być też małe przyjemności typu masaż, ulubione ciasto, czy zgoda na wspólne oglądanie meczu. Może to być po prostu zorganizowanie miłej niespodzianki.

Można też zabawić się w ukryte pragnienia i stworzyć np. listę pięciu rzeczy, które chcecie, aby zrobiła dla Was ukochana osoba. Np. chcę, żebyś poszła ze mną na mecz siatkówki, albo chciałabym, żebyś zabrał mnie do kina, ugotował mi kolację, abyś zrobiła mi pizzę, itp. Kiedy ostatnio zabawiliśmy się w taką godzinę szczerości, oboje byliśmy zdziwieni odkrywając swoje “drobne” potrzeby.

Na pewno stworzycie coś fajnego. Dla nas samo wymyślanie było świetną zabawą. Fajnie jest pomyśleć o tym, co drugiej osobie sprawi radość (a może ulgę, a może da odrobinę wytchnienia, może zachwyci). W końcu w prezentach najfajniejsze jest dawanie.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ja już swoje kupony produkuję. Mam łatwiej, bo trochę podpowiedział (stąd masaż pojawia się na każdym zdjęciu) 🙂 Post nie całkiem na serio, ale przecież miłość to szaleństwo, a śmiech to zdrowie! Bawisz się z nami?

Nieźle się napracowałam, żeby napisać dla Ciebie ten post, uff. Teraz czas na Ciebie, razem tworzymy to miejsce. Będzie mi miło, jeśli pozostaniemy w kontakcie. Jest kilka opcji:

 • Zostaw proszę komentarz. Dla Ciebie to moment, a dla mnie istotna wskazówka.
 • Polub mój fanpage na Facebooku, dzięki temu będziesz na bieżąco.
 • Jeśli ten tekst trafia do Ciebie – podziel się nim ze znajomym.
 • Możesz śledzić mnie na Instagramie, gdzie oprócz fotek moich dzieciaków znajdziesz całą masę zdjęć żarcia i butów!

 

Buying and selling domains by experts | Hire a broker today! | Sedo

Brokerage Service

Our professionals buy or sell domains on your behalf.

Whether we're buying your ideal domain or selling your premium domains for the best prices, our experienced team of brokers is there for you – dedicated, trustworthy and discrete.

Hire a broker today

For Buyers
Brokerage Service

We acquire your perfect domain

Are you not able to find your desired domain on our marketplace? Or would you simply like to save the time and hassle by having our brokers negotiate for you? Our experts will contact the owner on your behalf and handle all of the necessary negotiations.

Just let us know which domain you are interested in and entrust our brokers with the negotiations. We will assign you a personal domain broker who will initiate negotiations with the owner on your behalf. You as the customer remain discreetly in the background. Guaranteed!
 

 • Domains à la Carte: our experts will acquire your domain,
  even if it isn't for sale at Sedo
 • Individual support: your personal domain broker will advise and consult with you before initiating and solidifying negotiations with the owner on your behalf
 • Guaranteed discretion: customers remain anonymous during negotiations
 • Free Transfer Services included
For Sellers
Domain Marketing

Highest prices for premium domains

Are you the owner of a high-quality domain? Our experts will help you to approach the right buyers – and obtain the best possible selling price for your domain.

Since 1999, our domain brokerage team has completed some of the most chart topping and expensive sales in the industry: Sex.com for 13 m $, dudu.com for 1 m $, kaffee.de for 100 000 €, and many many more. We will assign you a personal domain broker who will initiate negotiations with potential buyers on your behalf. Customers always remain confidential. Guaranteed!
 

 • No upfront costs – You will  only be charged if your domain is sold
 • Guaranteed discretion: Customers remain anonymous during the negotiations
 • Free Transfer Services included
   

Get the domain you really want!

Sell your Top Domain through our brokers

Our Minimum Requirement for Domain Marketing

Your domain consists of no more than two descriptive words.

You agree to an exclusive marketing agreement.

You notify us of any ongoing correspondence and offers already received from interested parties.

Domains with spelling and typographic errors will not be accepted.

You provide us with traffic statistics for the past 12 months.

Premium Domains from our Brokers

A premium domain can help your business establish a strong brand, attract more traffic, and improve your search engine rankings, while potentially reducing your advertising spend. Unlock the power of a premium domain and elevate your brand today.

 

Get your premium domain now

What Sedo can do for you

Domain Appraisal

Our experts will create an individual appraisal of your domain's value.

Domain Promotion

Increased exposure and sales through more than 650 Sedo partners worldwide.

Domain Transfer

Secure transfer transactions even when agreements are reached outside of our marketplace.

Domain Parking

Parked domains receive twice as many bids as unparked domains