KONTAKT/WSPÓŁPRACA/O MNIE

Cześć! Napisz do mnie: dagmara@calareszta.pl

perfekcyjnie nieidealna

Calareszta.pl to:

Blog – miesięcznie ponad 100 tys. czytelników

Facebook – ponad 50 tys.  zaangażowanych fanów

Instagram – prawie 10 tys. obserwatorów

Blog to wyraz mojej osobowości. Znaleźć można na nim wesołe dzieci – sześcioletnie trojaczki, matkę, kobietę, styl życia, przepisy na pyszne potrawy i miłość do sportu. Jednym słowem dzieci i cała reszta. Blog dynamicznie się rozwija, cechuje go systematyczność i bardzo duże zaangażowanie fanów.  Jestem otwarta na propozycje współpracy reklamowej. Razem na pewno wymyślimy coś ciekawego (o ile oczywiście produkt będzie godny mojego polecenia). Na życzenie wysyłam statystyki i raporty z GA. Wielokrotnie byłam gościem w TV (DDTVN i PnŚ) oraz Radia. Wystąpienia publiczne są dla mnie przyjemnością. 

**********NIE WSPÓŁPRACUJĘ BARTEROWO**********

Blog znalazł się w srebrnej dziesiątce prestiżowego Rankingu Najbardziej Wpływowych Blogerów 2016 roku Jasona Hunta. Rok wcześniej (2015) blog znalazł się w Rankingu Najbardziej Wpływowych Blogerów 2015 Jasona Hunta z tytułem Nadzieja Roku. 

Blog zdobył nagrodę za najlepszy tekst 2015 roku, w konkursie Blog Roku 2015, a juror, pan Tomasz Raczek, porównał suspens w tekście do stylu Hitchcocka. W etapie eliminacji, głosujący-czytelnicy umieścili zarówno blog jak i tekst na pierwszym miejscu w swoich kategoriach, co pokazuje ogromne zaangażowanie fanów. 

Statystyki w kwietniu 2018: 

 

Pod względem zasięgów, blog znajduje się w ścisłej czołówce blogów parentingowych w Polsce.

Dotychczas współpracowałam m.in. z: 

photodisney-logo-lg-black-44f6c98e8a7b4fad9b36e2fe2cfc414f duracell-logo lidl_logo_3

beznazwyimages

 

beznazwynnceneotołpa logo

O mnie: 

To ja, Dagmara. Wolę Daga, choć byłam juz Dee, Dagusią, Dagmarką, Dadzią i Dagosławą. Rocznik 79. Żona dla Australijczyka. Od 15 lipca 2011 mama EKSTRemalna. Mama Trojaczków.

Nie wierzę w idealne matki, samej daleko mi do perfekcji. Każdego dnia uczę się cierpliwości i stale rozliczam się z wkładu w dzieciństwo moich małych ludzi. Na blogu próbuję pokazać życie, jakim naprawdę jest – czasami wzrusza, napawa szczęściem, ale i wkurza i uwiera. Piszę tak, jak jest, bez ściemy. Znajdziesz tutaj ogromną, niepowtarzalną dawkę emocji. Jestem ambasadorką poglądu, że dziecko to nie tylko lukier ale i kupa i szrama na czole.

Nie zapominam o byciu kobietą. Kocham gotować. W moim domu w każdym kąciku leżą książki kucharskie, które z lubością podziwiam, szukając inspiracji. Mam fioła na punkcie butów, szpilki żywię szczególnym sentymentem. Moją obsesją jest ruch. Bieganiem leczę moje lęki, stres i ambicje. Fascynuje mnie kino, do którego uciekam po dniu pełnym wrażeń.

Mało śpię. Jestem typowym Strzelcem, bywam kontrowersyjna i zmienna. Walczę ze swoimi słabościami. Wiem jak ciężko jest schudnąć, uwierzyć w siebie, rzucić palenie, zajść w ciążę, czy przebiec maraton. Znajdziesz tutaj sporą dawkę motywacji jak małymi krokami osiągnąć cel. “Dopóki wal­czysz, jes­teś zwy­cięzcą” (św. Augustyn), “Jeśli czegoś nie lubisz – zmień to. Jeśli nie możesz tego zmienić, zmień sposób w jaki to postrzegasz” (Mary Engelbreit) i Carpe Diem (Horacy) to moje ulubione cytaty.

Każdego dnia szukam szczęścia i pozytywnej energii. Doceniam piękno małych rzeczy i chwil. Marzę o życiu w rytmie slow. Nie posiadam dyplomatycznych umiejętności maskowania swoich uczuć, bywam prostolinijna. Stąd moje pisanie jest szczere i subiektywne. Ten blog to mix rodzicielstwa, stylu życia, pasji, kulinariów i sportu.

Tak więc o dzieciach i całej reszcie. Zapraszam.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości